Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stary Górnik - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 220 000 zł286 m² 4 265,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom o powierzchni 286 m , położony w spokojnej miejscowości Stary Górnik, zaledwie 2 km od Oławy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Miłoszyce(Stary Górnik + 11 km)

1 270 000 zł270 m² 4 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność przestawić Państwu przestronny dom w miejscowości Miłoszyce, świetna lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice(Stary Górnik + 19 km)

1 277 000 zł157,64 m² 8 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chwałowice

Chwałowice(Stary Górnik + 11 km)

899 000 zł104,94 m² 8 566,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 NOWA CENA! Skrajny lokal w zabudowie szeregowej z 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków(Stary Górnik + 23 km)

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji Domy w Biestrzykowie. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żórawina

Żórawina(Stary Górnik + 22 km)

1 119 000 zł103,49 m² 10 812,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Żórawina Na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na kameralnym i bezpiecznym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Kościuszki

Iwiny(Stary Górnik + 21 km)

960 000 zł127 m² 7 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Premiera sprzedaży! Domy szeregowe z ogrodem blisko Wrocławia| Atrakcyjne ceny| Prace już ruszyły| Termin oddania II kwartał 2026 r Marzysz o własnym domu z ogrodem w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Janików

Janików(Stary Górnik + 4 km)

1 320 000 zł211 m² 6 255,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Dom zostaje w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania przez nowych właścicieli. Zapraszam do odkrycia jedynej takiej rezydencji z dwoma garażami o powierzchni 211 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Polna

Chrząstawa Mała(Stary Górnik + 15 km)

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bez prowizji i pcc! ok. 400m o stacji pkp - szynobus do Wrocławia Droga dojazdowa asfaltowa oświetlona, światłowód, blisko lasu Miejsce cudowne, kameralne, ciche. Ogrody Pd- zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Lubsza(Stary Górnik + 14 km)

499 000 zł70,61 m² 7 066,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 6 km od Brzegu! Pokazane zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice(Stary Górnik + 9 km)

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

For English is below gotowy do wprowadzenia Mam Państwu do zaoferowania dobrze zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 210 m2, do którego przynależy przestronny, garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Stary Górnik

Stary Górnik,dolnośląskie

380 000 zł286 m² 1 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis Do sprzedaży dom wraz halą produkcyjną położone niedaleko Wrocławia w miejscowości Stary Górnik. Dom o pow. użytkowej 160m2 w trakcie remontu. Hala produkcyjna (dawniej stolarnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Górnik

Stary Górnik,dolnośląskie

330 000 zł150 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedaży dom położony w małej wiosce niedaleko Oławy (4 km od Oławy, ok. 35 km od Wrocławia). Usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 2100 m2 zabudowanej budynkami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij